beauty.

beauty. || zima 2010

21. října 2010 v 16:16
Jaké barvy? Jaké značky a hlavně co je nejlepší? .)) moje typy máte hned dole v obrázku .)) lepší jsou určitě světlé lesky a rtěnky, klidně i načervenalé ale spíše růžové .) bílí pusa od make-upu už není tolik IN!! Stíny se nebojte používat klidně i tmavě zelené, zlaté a hnědé ,) ať máme tu zimu veselejší. Co se týče nehtů, tak doporučuji krátké červené a nebo francouzkou manikúru. Hlavně nezapomeňte si pořádně mazat ruce a obličej hydratačními krémy, aby nám pokožka s zimě nezmrzla a nepopraskala ,) Vůně jsou hodně hezké od Dioru a Chanelu ♥

.

Péče o vlasy || zima

21. října 2010 v 15:56
Jeden článeček o péči o vlasy v chladém období .)) snad se článeček bude k něčemu hodit :)) mě osobně docela zaujal ;)) zdroj: http://www.svetucesu.com


Také zima přináší zvýšený nápor na Vaše vlasy. Jsou to zejména ostré štípavé větry, chumelinice a vysušující účinky nízkých teplot a ústředního topení.
V chladném počasí se vlasy stávají křehkými, suchými a vlhko má pak katastrofický účinek na účes. Kudrnaté vlasy krepovatí a rovné plihnou. Používejte silnější kondicionéry, omezí vysoušení vlasů chladem. Vhodná jsou i pěnová tužidla a gely, udržují účes a zároveň vlasy chráni. Noste čepice, kdykoli je to možné. Vlasy nebudou tolik vystaveny chladu a zároveň je chráníte před větrem.
Ústřední topení vlasy i pokožku na hlavě vysušuje a způsobuje tak vznik statické elektřiny. Proto používejte v místnostech zvlhčovače vzduchu zavěšené přímo na radiátorech nebo alespoň umístěte do blízkosti tělesa nádobu s vodou.
Při náhlých změnách teploty např. při příchodu z chladu do vytopeného pokoje a při častém vyměňování pokrývky hlavy si pravděpodobně budete muset mít vlasy velmi často, možná i každý den. Používejte proto jemné šampóny, určené pro každodenní mytí.

new lipstick :P

15. října 2010 v 14:30
Včera jsem jen tak listovala časákem a co tam nevidím? .D uplně dokonalou rtěnku od Maybelline ♥ hned sem si ji musela koupit a ten odstín .P mmm dokonalé :)) Určitě doporučuju, všechny odstíny téhle řady jsou uplně božíí ♥ Maybelline- Color Sensational .))
www.kylie-w.blog.cz

Tutorial: Svůdný look :)

14. října 2010 v 16:18
Napadlo mě čas od času sem přidat nějaký tutorial (návod) na vytvoření nějakého pěkného looku :) Dneska bych chtěla trošičku rozebrat svůdná look s nahými rty .) Tento look je velice momentálně populární a tak snad ho oceníte i vy protože já si ho moc oblíbila ,))

...O CO JDE...
Nahé rty a dlouhé řasy, to je motto tohoto looku :) 

...JAK NA TO...
1.Na čistou pleť ošetřenou čistícím vodou nebo krémem vklepejte pomocí houbičky nebo štětce lehký make-up. Můžete jím zakrýt nedostatky, ale pro sjednocenou barvu jej naneste rovnoměrně po celé tváři. Přebytky odsajte přiložením papírového kapesníku ,)
•••
2.Pudr není nutnost, ale pokud ho opravdu potřebujete tak si ho dejte ;) Poté naneste tvářenku, nejlépe v barvě rtů. Důležité jsou řasy: pro maximální objem je obarvěte několika vrstvami řassenky :)
•••
3.Odstín nahých rtů má sahat až do béžové :) Správného efektu dosáhnete nanesením rtěnky v barvě Pink Brown. Do středu rtů vklepejte lesk .))

...POMŮCKY...

gloss-cs-big        
Tak snad vám můj návod k něčemu bude :) Přesný odstín rtěnky jsem na netu bohužel nenašla a tak jsem sem dala aspoň podobný ,) by: InStyle 

New Parfumes

12. října 2010 v 19:31
Je podzim a s ním i nové vůně a parfémy :) Tu jsou ty nejdokonalejší ♥ Jojó, hned jsem se zamilovala :*

Guess, Seductive
Intenzivní
1290,-

Jak na kouřové líčení ,))

12. října 2010 v 18:35
Tohle líčení se mi začíná líbit čím dál více a proto o tom ten článek :) Spousta celebrit toto líčení preferuje například Rihanna nebo Taylor Momsen ,) Pro nás to asi není pro každodenní líčení, ale někdy se návod může hodit :) Napsala jsem vám sem stručná návod jak docílit přijatelných linek ,)


Pomůcky:
•Podle barvy očí a taky podle odvahy potřebujeme stíny ve dvou odstínech, a to jeden světlý a druhý tmavý. Nejlépe vypadá tmavě šedá až černá, temně fialová, hnědočerná, zelená.
•Měkká černá kajalová tužka na oči.
•Řasenka pro objem, nejlépe černá.
•Vatové tyčinky.

Postup:
  1. Začínáme vždycky s dokonalým odlíčením. Na oční víčka naneste trochu tělového pudru, který jemnou pokožku zafixuje a malování tak lépe přilne a drží.
  2. Potom štětečkem naneste světlý stín do vnitřního koutku a rozetřete směrem k obočí do ztracena. Tmavý stín nanášejte z vnějšího koutku oka směrem k vnitřnímu koutku a zároveň slabší vrstvu nahoru pod obočí. V místě pod obočím barvu opatrně prstem rozetřete, aby působila jen jemně.
  3. Další tmavou vrstvu naneste z vnějšího koutku směrem k vnitřnímu, ale dolů pod spodní řasy. Tohle jako by "véčko" je základem pro kouřové nalíčení.
  4. Pak vezměte černou tužku na oči a celé oko kolem obmalujte. Aby nevzniklo silné orámování, můžete linku lehce rozetřít vatovou tyčinkou.
  5. Na závěr si lehce pudrem poprašte řasy a naneste objemovou řasenku, klidně ve dvou vrstvách.
Méně výrazněji .)
Jestli vám připadá, že byste snesla jemnější kouřové líčení, vynechejte tu pasáž, kde se tmavý stín nanáší pod obočí a stín jen do ztracena prstem rozetřete z vnějšího koutku směrem k vnitřnímu. 
Také je možné vynechat orámování oka linkou a linku jen vkreslit dovnitř oka kolem horního i spodního víčka. Zpočátku budete mít oko výrazné, ale oční slzy vám linku po chvíli zjemní. Jinak postupujte stejně.

Můj Typ:
Používejte kvalitní kosmetiku, protože jen tak bude i vaše nalíčení kvalitní a dlouhotrvající. Vyhnete se spoustě nepříjemností jako jsou rozmazaná řasenka, pálení a slzení očí, apod. 

    
 
 

Reklama